پاییز (تست)

اکتبر 2, 2007 در 10:08 ب.ظ. | نوشته شده در هميجوری, پاييز, دل‌نوشته | 8 دیدگاه

پاییز است- فصل ِخزان، برگ ریزان. پاییز که می‌شود برگ ِدرختان نه زرد بلکه بنفش و قرمز و آبی سفید اینها هم می‌شود. پاییز که می‌شود ابرها در هم فرو می‌روند و همین فرو رفتن‌ها ایحاد یک‌سری فعل و انفعلات در آسمان می‌کند که منجر به بارش باران و رگبار و سیل و آب‌گرفتگی معابر و ترافیک‌های سنگین و اعصاب‌خوردی‌های ِمردم می‌شود. البتّه باران است و موهبت الهی؛ اما ماشین‌ها رعایت نمی‌کنند و بعضاً پُرگاز می‌روند و آب‌هایی که در خیابان جمع شده است را بروی عابرین می‌پاناشانند و در این‌مواقع مردم فحش بد که نمی‌دهند هیچی فحش خار و مادر هم بعلـــه.

پاییز را می‌شود فصل ِِفراخّی یک‌چیزهایی هم دانست. نه اینکه هوا ابرای و نسبتاً سرد و اینهاست، آدم همه‌اش کسل و خمار است. توصیه می‌شود برای که این جوری نشود بروید باشگاه (بدنسازی)و خودتان را گنده کنید تا دختران از شما خوش‌شان بیاید و شما با آنها دوست بشوید و هم اینکه از تنبلی و کرختی دربایید. در واقع با یک تیر دو نشان را هدف گرفته‌اید. از این بهتر!

برای آنانی که در فصل ِپاییز می‌روند خدمت، برای‌شان پاییز فصل ِخوبی نیست. یعنی آموزشی‌شان بی‌افتد در پاییز بیشتر مصیبت است. چون باید برگ‌های روی زمین را با دست بردارند و محوطه پادگان را بدون جارو و با دستان از برگ تمیز کنند. خیلی بد است برای شما که در این فصل داری می‌روی خدمت متأسفم.

راستی اگر این‌روزها یک‌سری به قهوه‌خانه‌های پایین بزنید نه آن بالا‌ها که همه‌اش سوسول‌بازی است. آره اگر در یک غروب دلگیر پاییزی یک‌سری به قهوه‌خانه‌های پایین بزنید می‌بینید- البته چیزی نمی‌بینید چون مه‌‌ای از دود سفید قلیان اجازه نمی‌دهد به خوبی شما چیزی را ببینید ولی اگر از توی دود و دم قلیان رد شوید می‌بینید که کیپ ‌تا ‌کیپ نشسته‌اند و خلاصه بعله بساط ردیف است.

Advertisements

8 دیدگاه

 1. Hi, this is a comment.
  To delete a comment, just log in, and view the posts› comments, there you will have the option to edit or delete them.

 2. بالاخره شاخ شدی؟ به هر حال هر چی وطنی نباشه خویه! منم چون عزیزم اینجا واسه‌ت نظر اول رو می‌ذارم:‌ تست!

 3. وردپرس يك لات چاقوكش كم داشت! آقا دمت گرم.گل بود به سبزه نيز آراسته شد.منتظر جفتك‌پرانی‌ها و لات بازیهای شما در وردپرس هستيم.
  شما از همين لحظه بعنوان لات سر چهارراه وردپرس انتخاب و منصوب مي‌گردي! 🙂
  حالا من يه چيزی گفتم مغز معيوب! تو مگه بايد اونو بزني تو لينكهای باحالت بي‌معني! 🙂

 4. مبارک باشه خانه‌ی جدید

  انشالله تویش عروسی نامزدی برگزار کنی و همه‌اش شادی باشه

 5. چقدر این مدت تبریک نثار جنابعالی شد.
  آقا مبارکا باشه . کارت درسته برادر. شما بنویس ما فیض میبریم.
  خوش باشی

 6. آقا اولا مبارکا باشد. انشالله سیگار عروسیت رو خودم پخش کند به وقتی که روی کار ضعیفه ات هستی – فتامل-
  مرسی از ابراز همدردیت.

 7. بزن زنگو!

 8. اقا پاییز باحاله هیچی قهوه خونه های پایین از ازل همین جور بوده و تا ابد ادامه خواهد یافت بازم اونم هیچ این مهمه که خوب می نویسید و من توی خوراک پزتون دستی دارم …


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: