فقط به خاطر هستی

اکتبر 14, 2007 در 8:09 ب.ظ. | نوشته شده در انتقاد, تلويزيون | 5 دیدگاه

ملت همیشه سحرخیز و قبراغ و تندرست و بزرگوار و قابل احترام ایران بزرگ فردا برخلاف روزهای دیگر که صبح ِخروس‌خوان در سر کار و بار خودشان حاضر می‌شدند، فردا همه با چشم‌هایی پف‌کرده و قیافه‌ای خمار به محل کار خود می‌روند. فردا صبح- بچه‌ها در مدرسه هی در حال چرت زدن هستند و هر چند لحظه یک‌بار کف ِدست‌شان از زیر چانه‌‌شان در می‌رود و با مخ به روی نیمکت می‌روند…
ملتی فردا به خاطر خانم هستی! خواب‌‌آلود خواهند بود. صدا و سیمای فخیمه هم ملت سرافراز و پیگیر ایران را در خماری گذاشت و ساعت پخش این سریال(آخرین قسمت میوه ممنوعه) را از ساعت 21:30 به 23:30 تغییر داد تا یک حال اساسی از ملت بگیرد.

فکرش را بکنید 40 دقیقه سریال است، 15 دقیقه هم بعد از سریال خانواده‌ها به نقد و تحلیل سریال می‌پردازند و در رختخواب هم تا خواب‌شان بگیرد و از فکر و رویای هستی بیرون بیایند خودش نیم ساعت زمان می‌برد. فردا همه گوز مُعلّق ِ ‌خواب‌‌ایم- خیال‌تان راحت ِ راحت.
فقط اگر هستی بمیرد، سریال از قالب ایرانی بیرون می‌‌‌آید و تلویزیون خانه ما هم از هر گونه گزند و آسیب احتمالی نجات خواهد یافت؛ در غیر این‌صورت یعنی اگر با دعاهای حاج یونس- هستی خوب شود و خود حاجّی هم برای فرزاد آستین بالا بزند و هستی هم جلال را ببخشد، متعاقب اینها مشت من در صفحه تلویزیون خواهد رفت.

پی‌نوشت:
دایان: من هم در آخر سریال به پاس زحمات دست اندرکاران این سریال چند تا فحش… به‌شون دادم

5 دیدگاه

 1. به سلامتی آنگونه که نمی‌خواستی شد:) البته آن بخشیدنش شاید خوب بود تا ملت کمی از زیر بار سنگین اعدام‌های اخیر بیرون بیایند ناسلامتی در ۱۰۰ کشور دنیا چنین قصاصی نیست.
  فقط نیم ساعت اول فیلم که با آیات قرآن شروع شد و ادامه یافت منو یاد مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس انداخت که با قرائت سخن شیوای محمود احمدی‌نژاد توسط جواد خیابانی شروع شد!!!

 2. بس که این صدا سیما …… الهی که همشون برن زیر گل.
  نمیدونم چرا حاج یونس هستی و نبرد پیش پژوهان؟!!!! 😀
  من هم در آخر سریال به پاس زحمتات دست اندرکاران این سریال چند تا فحش … بهشون دادم.
  راستی فرشاد اگه یه رز گل مثه رز گل فرزاد خواستی بگو. من تو دست و بالم هست. 😀

 3. من كه نديدم ! اينا به مردم توهين مي كنن و به جاي سريال مستند آموزنده پخش مي كنن تا مردم متنبه بشن!!!

 4. هستی تو دیگه کی هستی .. منم متاسفم که این فیلم در نهایت هیجان !!! روز آخری آب پاکی رو ریخت رو دست هممون تا به همه بفهمونه آقا جون فیلم ایرانی فیلم ایرانیه دیگه … یهو همه چی درست می شه … یعنی کلا همه چی باید طی این 30 شب تموم بشه . اگر نه اگه دست خود حاج آقا بود که دست از سر هستی بر نمی داشت و هستی همچنان حاجی رو می تیغوند … ولی اصلا از این Happy Ending ش خوشم نیومد … حال آدمو گرفت بخصوص مرام این فرزاد منو کشته بود که با این همه درشتی که بارش شده بود میومد برا هستی زار می زد … بابا مرامتوووووووووووو :d

 5. حقشونه آقا


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: