اگه این‌جوری تموم می‌شد چی می‌شد

اکتبر 15, 2007 در 10:00 ب.ظ. | نوشته شده در تلويزيون, طنز | 5 دیدگاه

می‌گویم اینکه 29 قسمت کلی داستان و اتفاق و ماجرا پیش‌ بیاید که یکهویی همه این‌ها را در چند تصویر نشان بدهند که به خوبی و خوشی ختم به خیر شده و این‌جوری کل سریال را در عرض 3 دقیقه جمع کنند به نظر شما خیلی ضایع است یا یک‌کمی ضایع است؟

اما قبول کنید هستی باید به طرز فجیع‌ای می‌مرد، مثلاً بعد از ضربه مغزی- یکهو سرش ‌می‌ترکید و مغزش می‌پاشید توی دوربین. حاج یونس هم یک آنفارکتوس شدید می‌زد و جابه‌جا به دیار باقی می‌شتافت که نشتافت و جلال هم حبس ابد می‌خورد و داماد طمع کار حاج یونس هم زنش را(که دختر حاجی هم می‌شد!) آنقدر کتک می‌زد تا کور و علیل شود تا دیگر فال گوش وای‌نستد تا عبرت دیگران شود. قدسی هم دپ‌زده و منزوی می‌شد و درنهایت با قرص خودکشی می‌کرد. فرزاد هم سر به دشت و بیابان می‌گذاشت. یک نفر را نگفتم اگر گفتید؟ بله درست است مادربزرگ هستی، او هم مثلاً در سکانس‌های آخر سینا را گیر انداخته و با کلت به طرف‌ش نشانه رفته و قصد انتقام جویی دارد که در این حین سر و کله سرگرد پیدا می‌شود و مادربزرگ هستی حاضر نیست کوتاه بیاید که آن موقع سرگرد مجبور می‌شود زنیکه پیر را سقط کند و خلاصه در سکانس آخر نشان می‌دادند که عید فطر شده و تصاویری از شخصیت‌های داستان که هر کدام به گوشه‌ای افتاده‌ و لت و پار شده‌اند و با یک آهنگ از داریوش سریال تمام می‌شد. جداً‌ اگر سریال این‌جوری تمام می‌شد حرف نداشت و این‌طوری واقعاً از جلد و قالب ایرانی بودنش در می‌‌آمد.

دختر و داماد ِ سوسول ِ حاج‌یونس هم در این مدت در کمد خانه‌شان قائم شده بودند و از ترس بیرون نیامدند و متاسفانه بلائی سرشان نیامد(حیف شد)

5 دیدگاه

 1. اصلش این دو تا بودن. این دختر لوسه که هی میگفت: قوووووووووووربونت برم. انگار ننه بزرگ فیلم بود.
  اینا دو تا هم وقتی میفهمن قدسی خودکشی کرده سریع راه میفتن برن . تو راه یه تریلی از روشون رد میشه جفتشون له میشن. 🙂
  کی گفته من تو آمستردامم؟!!!
  تو خوبی؟!! ببین تب نداری.

 2. توییتر واسه من فیلتره.:(

 3. عالی بود اگه ایطوری تموم میشد.اما دیگه به درد عید فطر نمیخورد باید میذاشتن تاسوعا عاشورا پخش میکردن :دی

 4. سلام هموطن ایرانی. سایت یاهو که آدرس ایمیل من و شما در آن قرار دارد و روزانه با مسنجرش چت می‌کنیم، نام کشور من و تو را از لیست کشورهایش در صفحه‌ی ثبت نام حذف کرده. اگر غیرت و عرق ملی‌ات اجازه نمی‌دهداین ننگ را بپذیری، با لینک دادن به صفحه‌ی http://helloyahoo.net از طریق کلیدواژه‌ی Yahoo mail به بمب درحال پیشرفت علیه یاهو کمک کنید تا کوچکترین وظیفه‌ی ما به کشورمان ادا شده باشد… با رساندن این پیام به دوستان و کمک به گسترش بمب، ثابت کنیم که ایرانی بی‌تفاوت و ساکت نمی‌نشیند… متشکرم

 5. اتفاقا خیلی عالی می شد اینطوری همه مردم توی عید فطر نتیجه ی اخلاقی می گرفتن . اما من می گم بد نمی شد مادربزرگ هستی با حاج یونس ازدواج کنه ها .. اینطوری هم خوب بود . بعد شوهر غزال که همون هنرمنده بود یهو بد از آب در بیاد و معتاد بشه ! سینا هم توی یه پارتی بگیرنش و چون اکس ترکونده بوده می ره بیمارستان . هستی هم آخرش عین فیلم رزیدنت ایول بذارنش تو اون مخزنا برای سریال سال بعد زنده بمونه !!! اینا اصلا مخشون کار نمی کنه ما باید بریم تو کار سینما :دی


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: