بالاخره اوضاع بیخ پیدا کرد

نوامبر 5, 2007 در 11:36 ب.ظ. | نوشته شده در خنده‌دار | 8 دیدگاه

2 سال بعد در چنین روزی

بعد از یک درگیری سخت و نزاع خونین که صبح دیروز بین نیروهایِ «پيرو خط دُکی» به سرکردگی دکتر مزیدی و حامیان سرویس وطنی بلاگفا با رهبری جناب شیرازی در گرفت، بخشی از وب‌سایت بلاگفا خراب شد و بسیاری خانه‌های خود را در بلاگفا ترک کردند و از محسن داوری یکی از مدیران بخش پارسی باکس کمک خواستند تا به‌شان پناه دهد. ایشان هم با ظن به اینکه در ابتدای شروع جنگ خودش را بی‌طرف اعلام کرده بود، با اعلام شرمندگی از نویسندگان سرگردان و خانه خرابِ بلاگفا از همه‌شان خواست تا در جهت رفع هر گونه شائبه‌ای به سرویس دیگری پناه ببرنند. از  طرفی اعضای سازمان صلح وبلاگستان فارسی یک جلسه غیرعلنی برگزار کردند تا از خاموشی هزاران وبلاگ معروف در بلاگفا جلوگیری کنند. در این جلسه تصمیم بر این شد تا سید بوسف منیری با شناسایی افرادی که وبلاگ‌شان در این جنگ مورد هجوم نیروهای وردپرسی قرار گرفته و خانه و دیارشان را ترک کرده‌اند و آواره شده‌اند را شناسایی کند و با معرفی سرویس بلاگر و بخش پوسته‌های فارسی بلاگر به‌شان، آنها را تا برقراری صلح و آتش‌بس در این سرویس پناه دهد.

طی آخرین خبرها نیروهای وردپرسی با شناسایی مقر فرماندهیِ  بلاگفا این بخش را به تسخیر خود درآوردند و تمام کادری‌های این قسمت را به اسارت گرفتند. بعضی از محافل خبری وضعیت اسرا را وخیم اعلام کرده و این در حالی است که تعدادی از اسیران دست به اعتصاب غذا زده‌اند. مزیدی رهبر گروه پیرو خط دُکی  در مصاحبه‌ای که با بلاگ‌نیوز داشت اتهام‌های وارد بر او در بدرفتاری با اسرا و نقض قوانین سازمان صلح وبلاگستان را تماماً شایعه و لجن‌پراکنی عده‌ای دانست که نمی‌خواهند وبلاگ‌های فارسی زیان را تحت پوشش یک سرویس قدرتمند و شاخ و قدر ببینند، او در ادامه‌ی با ابراز تاسف از اتفاقات به‌وجود آمده از جناب شیرازی خواست تا خودش را هر چه سریعتر برای پایان دادن به جنگ و فروکش نا ‌آرامی‌ها و تنش‌ها تحویل اعضای نیروهای پیرو خط دُکی بدهد. او در آخر این اطمینان را داد که به جناب شیرازی و دیگر بلاگفایی‌های دربند هیچ گزندی وارد نمی‌شود و تنها چند سوال از آقای شیرازی دارد که ایشان باید به صورت شفاهی و رو در رو و در حالی که به چشم‌های‌اش نگاه می‌کند، جواب سوالاتش را بدهد.

همین الان خبر رسید، چند سرویس وبلاگ‌نویسی وطنی با اعلام انزجار خود از رفتارهای وقیحانه‌ی گروه «پیرو خط دکی» با ایجاد اتحاد در حال تدارک یک حمله سنگین به مواضع گروه پیرو خط دکی و وردپرسی‌ها هستند. منابع غیر موثق تعداد سربازانِ در حال یورش به پایگاه‌های نیروهای وردپرسی را بسیار بالا تخمین زده است. خب آقا کاری ندارین ما بریم ببنیم این پوسته‌های فارسی بلاگر چطوره؟

8 دیدگاه

 1. سلام
  خوبی؟
  ممنون که سرزدی
  این اوضایی که الان هست را تا سال دیگه همین موقع خودم عوض میکنم.
  پشتوانه ی مالی ( اسپانسر ) ندارم وگرنه یک سرویسی میدادم بیرون که همه حال کنند.
  اگه کسی را پیدا کردین که حاضر اسپانسر بشه آدرس وبلاگ منو بش بدین تا با هم مذاکره کنیم.
  فکرای بسیار بسیار خوب و جالبی تو سر دارم اما جیبم خالیه!
  یا حق

 2. من به عنوان یک بی‌طرف این تسخیر لانه‌ی بلاگفا را محکوم کرده و از سازمان صلح وبلاگی و جناب منیری تقاضای سامان دادن هر چه سریع‌تر به این اوضاع می‌باشم. و من الله توفیق! 🙂

 3. د آخه من چيکاره بيدم 🙂
  اما براى باقى موندن بايد سرويس بهترى داد وگرنه بلاگر هم رفتنيه.

 4. خیلی باحال بود

 5. کار خودته تک تکشون رو باید بکشی

 6. اوین !! فرشاد آدم شدی ، بی خبر اومدی اینجا به ما هم نگفتی بی معرفت این رسمشه ؟ شیطونه میگه هر چی از دهنمون در میاد بهت بگم جلو ملت حالتو بگیرما

  لینک هم که ندادی ، شرم بر تو باد شرم تو صفحه معرفیت باید از من هم تشکر کنی

 7. آمدیم شاخ به شاخ بشویم لکن فردی که خواست نامش فاش نشود، گفت نکن ! یه روز کارتون به هم میفته !!! 😀
  جزئیات بماند برای بعد البته 🙂

 8. زنده باد مزیدی !


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: