پرونده‌ای برای خوراک نداشته‌ی آق بهمن

ژانویه 6, 2008 در 8:53 ب.ظ. | نوشته شده در وبلاگستان | 7 دیدگاه

امروز در گوگل‌ریدمان در طی گشت‌زنی‌ای که در تگ weblogs داشتیم به مطلبی از وبلاگ آق بهمن اصابت کردیم. آق بهمن در این مطلب بابت خرابی بلاگرولینگ از آن 100 نفر مشتری همیشگی که به خاطر مرض ناعلاج علی‌حضرت بلاگرولینگ مجبورند هر روز دم به دقیقه صفحه وبلاگشان را رفرش کنند به شیوه و زبان خودشان معذرت خواهی کردند و در ادامه از این 100 نفر خواستند که این عادت آبا و اجدادی را ترک نکنند!!! خودتان بخوانید:

من واقعاً شرمنده آن حدوداً صد نفری هستم که هر روز به این‌جا سر می‌زنند و به تناسب ادبشان فحشی نثار من می‌کنند. مهمان‌داری و نزدیک شدن ایام تحویل مقاله‌های درسی کم بودندُ خرابی بلاگ‌رولینگ هم اضافه شد تا این‌جا کم‌رونق شود.
برای اطلاع آن‌هایی که ربط خرابی بلاگ‌رولینگ با وبلاگ نوشتن را متوجه نمی‌شوند باید بگویم که زمان‌هایی که بلاگ‌رولینگ خراب است، اگر چیزی بنویسی خیلی‌ها نمی‌فهمند که چیزی نوشته‌ای و سر نمی‌زنند و در نتیجه تعداد خواننده‌هایت تغییری نمی‌کند. البته باز همان حدود صد نفر هستند که با بلاگ‌رولینگ کاری ندارند و سرزده می‌آیند و فحشی نصیب من می‌کنند. من همین‌جا کی‌بورد همه این عزیزان را می‌بوسم و تمنا می‌کنم این عادت حسنه را ترک نکنند.

خلاصه در رابطه با این سلسله بیانات متاثر کننده و ناامیدکننده جناب آق بهمن دست به یک‌سری سرچکهای ِآمار و ارقامی زدیم تا در نهایت برای این جملات قصار آق بهمن بیانیه‌ای صادر کنیم.
نتیجه سرچک به این حال و سپر بود که ایشان در نهایت اقتدار 590 مشترک ِگوگل‌ریدمان داشتند.
590
بعد از این آمار دندان‌شکن شال و کلاه کردم که در این هوای برفی در وبلاگ آق بهمن زیر بهمن سهمگین و سنگین جان به جان تسلیم نشوم. خلاصه بماند که کامنتی هم در وبلاگش ندادم و اینها. اما در وبلاگش بگو چه چیزهایی ندیدم؟ – یک دانه آیکون کوچک خوراک وبلاگشان را هم ندیدم، حتی در نوار آدرس بار فایرفاکس جلوی آدرس بلاگ ایشان آن مریع کوچک نارنجی ِدوست داشتنی هم غایب بود(مثل اینکه زنجیر چرخ پاره کرده بود)
بعد با خودم گفتم آن 590 نفری که مشترک خوراک‌ آق بهمن هستند برای اشتراک خوراک‌ ِ‌آق بهمن چه ریاضتی کشیدند و خاطر آق بهمن را خیلی می‌خواستند که مشترکِ خوراکِ نداشته وبلاگ‌شان شدند.

با توجه به احادیث و روایات و مستنداتِ بالا آن 100 نفر انسان مظلوم و بی‌گناه را که هر روز  ناخواسته به وبلاگ آق بهمن بر حسب عادت سر می‌زنند را می‌توان با چند راهنمایی ساده دعوت کرد تا از گوگل‌ریدر و امثال‌هم، وبلاگ آق بهمن را زیارت بفرمایند. باور بفرمایید تنها با یک بار استفاده از گوگل‌ریدر عادت‌هایی همچون دست تو دماغ و در‌آوردن جوش و غیره از سرتان باز خواهد شد چه برسد به هر روز سر زدن یک آدرس اینترنتی.
خب زیاده‌گویی کردیم. پرخوری هم که قبلش کرده بودیم. این صندلی هم که نشستیم روی‌اش گرم شد. ما کم کم جل و پلاس را جمع کنیم…j
احسان، دوست خوبم جدیداً مطلبی نوشته یا عنوان «چگونه تبدیل به یک وبلاگ‌خوان حرفه‌ای شویم» که خوراک ِآن 100 نفری‌ست که آق بهمن از آنها سخن به میان آورده.
فرمول خودم: {فایرفاکسDrooling+استایل+ فارسی+گوگل‌ریدمان}
آموزش استفاده از گوگل‌ریدر یا چگونه از بلاگرولینگ بکشیم بیرون

در عکس روبه‌رو تنها شما یک چشمه از حرکات محیرالعقول گوگل ریدمان را مشاهده می‌کنید.
برای دیدن ادامه ژانگولرهای ِگوگل‌ریدمان از طریق فرمول عمل کنید.

7 دیدگاه

 1. با درود فراوا ن
  دست تان درد نكنه ولي من هيچ چي نفهميدم .

 2. سلام
  آقا ما در برابر شما وبلاگ نویس نیستیم …
  امیدوارم همیشه موفق باشی و پایدار

 3. راستی، دیگه به استایل فارسی احتیاجی نیست، این گوگل ریدر باهوش شده جدیدا !!!

 4. با عرض معضرت.
  ممکن است بفرمایید این سرچک های آمار و ارقامی _به منظور یافتن تعداد مشترکین گوگل ریدمان(!) وبلاگ ها_به چه نحوی می باشد؟

 5. ببین میگم چیزه، میشه یه خورده ساده تر بگی! بعد اگه در کنار خواننده وبلاگ آق بهمن بودن، اعتیاد به نوشتن وبلاگ هم داشته باشیم و جانمان به جان آمار خواننده هایمان بستگی داشته باشد چکار کنیم؟ ها؟

 6. منم واقعا نمی فهمم چه جوری باید مشترک یه فید شد که اصالا آدرسشو نمی دونم؟….همیشه فکر میکنم دلیل استفاده از گوگل ریدرم این بوده که بلاگرولینک یا در حال ترکیده بودن بوده یا فیل شدن.شاید اگه ملت نعمت ریدر رو بفهمن دست از سر کچل بلاگ رول بر دارن….امیدوارم تلاش های شما در براندازی بلاگ رول به ثمر بشینه

 7. كسي كه اين سايت را راه اندازي كرده و به سرعت در حال تبخير شدن است چاره اي ندارد جز اينكه از پلاستيك بهره بگيرد.


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: