سخنرانی پدرم در رابطه با رتبه یک‌رقمی‌ام در وردپرس

ژانویه 9, 2008 در 4:26 ب.ظ. | نوشته شده در وبلاگستان | ۱ دیدگاه

امروز صبح بعد از بیدار کردن خروس خانه‌مان برای قوقولی کردن و بیدار کردن بقیه اچیزی به صعود به دسته یک نماندهعضای خانواده پشت کامپیوتر نشستم و بر حسب عادت ابتدا به آمارگیر، اشتراک‌ دوستان در گوگل‌ریدمان و بخشِ نظرات وبلاگم نگاهی انداختم. در ارجاع‌دهندگان چند نفر از تاپ لیست وردپرس بودند به آنجا رفتم تا موقعیت خودم و مرتبه وبلاگم را در میان وبلاگهای فارسی‌زیان ِ وردپرس ببینم. در نهایت ناباروری وبلاگ من نهم بود. بسیار مشعوف و شگفت زده شدم و در پوست خودم گنجیدم!

از این واقعه مهم عکس انداختم و بعد از نهار این عکس را به پدرم نشان دادم. پدرم بسیار خوشحال شد سخاوتش گل کرد و به‌ام جایزه داد. 2000 تومان داد تا پهنای باند ADSLام را افزایش دهم.
و او درباره این موفقیت و منزله بسیار خوب وبلاگم در میان هزاران هزار وبلاگ وردپرس بالای منبر رفت و شروع به سخنرانی کرد در این نشست به همراه من و خانواده‌ام تعدای از بچه محل‌های‌مان هم حضور داشتند(البته بماند که اصلاً حواسشان نبود و مدام در حال بلوتوث بازی بودند و فیلمهای آنچنانی رد و بدل می‌کردند اما حضورشان بسیار دلگرم کننده بود)
پدرم در ابتدا قبل از پرداختن به این موضوع فرا رسیدن محرم را به تمام مسلمانان تسلیت گفت و از مردم خواست که در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند. او در ادامه ضمن تجلیل و تحسین بنده گفت:« امیدوارم تمام جوانان مثل پسرم فری قدر زحمات ِپدر و مادرشان را بدانند و به عنوان یک وبلاگ‌نویس برتر باعث سرافرازی خود و خانواده‌شان بشوند. الان پدر و مادرها باید در این زمینه شرایط رشد فرزندشان را فراهم کنند تا جوان بتواند در سایه حمایت‌های ِخانواده استعداد خود را در این زمینه به منصه ظهور بگذارد. جوان الان مستعد است و باید به او بها داد تا خودش را کشف کند… » او در ادامه از پدر و مادرها خواست که به هیچ‌وجه کار فرزندانشان در این زمینه را بی‌ارزش و بیهوده تلقی نکنند. او در پایان صحبت‌های‌اش با اشاره به اینکه دشمن منتظر فرصت است و تنها یک غفلت باعث می‌شود تا جوان امروزی در طعمه آنان گرفتار شود گفت:« فرهنگ رو به انحطاط غرب در جامعه ما هر روز بیشتر رسوخ می‌کند و  این را باید جدی بگیریم این بحث وبلاگ‌نویسی اگر خوب و مثبت باشد باعث می‌شود جوانان ما گرفتار این فرهنگ کثیف و مشمئزکننده نشوند»…

خب امیدوارم شما هم قدر و زحمات پدر و مادرهای‌تان را بدانید و با خلق چنین صحنه‌ها‌یی باعث خوشحالی‌شان بشوید

۱ دیدگاه

  1. […] پدرشان را در وبلاگشان در رابطه با موفقیتشان نوشتند ( سخنرانی پدر فری -عزیز شاخ شده- در رابطه با تک رقمی شدن رت… ) رفتیم تا ببینیم که رتبه ما در میان وبلاگهای وردپرسی […]


Sorry, the comment form is closed at this time.

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: