نيازمندی‌های نوروز

مارس 17, 2008 در 11:06 ق.ظ. | نوشته شده در ویژه عید نوروز, طنز | 3 دیدگاه

به یک جوان مستعد و ارازل و آشنا به زبان ترکی میانه‌ای برای بوجود آوردن ایجاد رعب و وحشت در ایام نوروز در محل جهت دور کردن مهمانان نورزوی نیازمندیم
(اهالی کوچه سفلی)

به چند نفر خانم کارکشته و ماهر و متبحر در امر گره زدن چمن‌های باغ خانه پشتی‌ برای دخترانم نیازمندم.
(یک مادر)

به یک نفر بازاریاب حرفه‌ای و با تجربه با حقوق بالا برای تلیت کردن مخ فامیل‌های پولدار و ترغیب آنها به دید و بازدید و نورزوی به خانه‌مان نیازمندیم. 15 درصد عیدی فامیل‌ها به عنوان پورسانت.
(پدرام – 5 ساله)

فوری- فوری- قابل توجه آقایان زن‌ذلیل
یک دستگاه جهت ظبط فیلم‌های نوروزی با حافظه داخلی 250 گیگ با کارکرد کم و در حد نو زیر قیمت برای شما که در ایام تعطیلات نوروز در مسیر خانه خواهر زن و بردار زن هستید.
(آقای فرصت طلب‌زاده)

از خانوده‌های بسیار مرفه و ثروتمند ساکن در ویلاهای زعفرانیه و فرماینه خواهشمندیم اگر آجیل بیش از حد مصرف خریداری نموده‌اند و در حال سفر به دبی هستند، آجیل‌های‌شان را دور نریزند و به ما ببخشند، جای دوری نمی‌رود
(یک سری از خانوداه‌های زیر خط فقر)

اگر پسته و آجیل‌تان کرم خورده است و کرم‌ها در آجیل‌تان پشتک وارو می‌زنند، غصه نخورید. قرص‌های کرم‌کش «شرکت داروسازی مبارزه با کرمک پستانا» با حفظ خواص و بو و طعم و رنگ آجیل تمام کرم‌های آجیل شب عید شما را نابود و هیچ اثری از آنها باقی نمی‌گذارد. این قرص تحت چند لیسانس و فوق لیسانس و دکترای افتخاری است و تا به حال بسیاری از خانواده‌های مستمند و دردکشیده استفاده کردند و راضی بودند.
(شرکت داروسازی مبارزه با کرمک پستانا)

3 دیدگاه

  1. خیلی باحال بودن

  2. bahal bod bekhsos on bakhsheh pedram 5 sale

  3. دست مريزاد (درست نوشتم ؟؟!!!)


Sorry, the comment form is closed at this time.

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: