13 بدر سال 1400

آوریل 1, 2008 در 1:05 ب.ظ. | نوشته شده در امنيت اجتماعی, طنز | 10 دیدگاه

ملیونها دختر با هجوم به پارک‌ها در حال گره زدن چمن‌ها و درخت‌های پارک‌ها هستند. نیروی انتظامی در برخورد با سیل عظیم دختران دم بخت از ارتش جمهوری اسلامی ایران کمک خواست.
به گزارش لحظه به لحظه خبرنگار ما که در یکی از پارک‌های تهران مستقر شده است، هر لحظه به جمعیت دختران افزوده می‌شود و کنترل شهر از دست مامورین حفاظتی پارک خارج شده است و این در حالی‌ست که در بعضی از پارک‌های تهران چمن و گل و بوته و درخت برای گره زدن کم آمده و دختران به جان هم افتاده و گیس‌های همدیگر را گره می‌زنند. مد رنگ مو که امسال سبز بود هم موچب نگرانی بسیار شده است.
بنا به خبرهای رسیده زمانی که نیروی انتظامی از دختران درخواست کرد که پارک را خلوت کنند و عملاً این کار هیچ تاثیری در باز شدن بخت‌شان ندارد با اعتراض شدید دختران روبرو شد و طی شعارهایی چون: مبارزه مبارزه تا یک شوهر آزاده- انرژی هسته‌ای را رها کنید فکری به حالِ منِ ترشیده کنید و شوهر حق طبیعی ماست و اعلام تحصن خواستار رسیدگی مسئولین با این معضل اجتماعی شدند.
طی آخرین خبرهای رسیده مامورین تمام دختران را از سطح پارک‌های کشور جمع‌آوری و آنها را به نقطه نامعلومی انتقال دادند.
سردار بهرام رادار در گفتگویی با خبرنگار ما علت مداخله شدید نیروی انتظامی با دختران در پارک‌های تهران را فاش کرد. ایشان این برخورد را در قالب طرح امنیت اجتماعی عنوان کردند و در ادامه ابراز کردند: ما از یک ماه قبل پیش‌بینی چنین وضعی را داشتیم و با ذن به این موضوع تدابیر خاصی را هم اندیشیده بودیم که خوشبختانه با هوشیاری مامورین جان بر کف نیروی انتظامی این طرح که طرح 103156 امنیت اجتماعی بود به خوبی انجام شد. ما طی جلسه‌ها و نامه‌نگارهایی که با مسئولین داشتیم به این نتیجه رسیدیم که با توجه به افزایش 25 درصدی دختران دم بخت و بالارفتن سن ازدواج و کم شدن پسرهای خواهان ازدواج این مسئله گره زدن چمن‌ها علاوه بر تبرج شدیدی که دارد موجب بر هم زدن امنیت اجتماعی و خدشه وارد کردن به حیثیت و شرف نظام جمهوری اسلامی و انعکاس خبرهای منفی در محافل عمومی و رسانه‌های خارجی خواهد بود و در این راستا زمانی که دختران به فرامین و تذکرهای مامورین نسبت به خلوت کردن پارک بی‌توجهی کردند خود مامورین دست به کار شدند و پارک‌ها را پاک‌سازی کردند و دختران را جمع‌آوری و به بیابان اطراف شهر منتقل کردند؛ من از خانواده‌ها می‌خواهم با صبر و شکیبایی با این موضوع برخورد کنند و به دختران‌شان قوت قلب بدهند و از سال‌های آینده درب منازل را قفل کنند و دختران را در خانه زندانی کنند که نیروی انتظامی هیچ مسئولیتی در قبال جان فرزندانشان نخواهد داشت.

10 دیدگاه

 1. شعارهاشون خیلی باحال بود!
  حالا دیگه سر به سر دخترا می ذاری؟؟؟
  چشمم روشن 😀

 2. بوی توطئه میاد

 3. خیلی باحال بود!!! ای و

 4. باید برعکسش را هم نوشت.

 5. […] ها خواستار باز شدن گره از بخت خود می شدند اما از سال 1400 و در پی طرح های ضربتی امنیت اجتماعی آمار این دختران با […]

 6. من که می‌دونم داشتی برنامه چشم‌انداز 20 ساله را مسخره می‌کردی!!! چی فکر کردی؟! یالا اعتراف کن :))

 7. جالب بود. هم این هم اون.

 8. سلام.
  شرمنده از اینکه برای عرض ادب و گفتن تبریک سال نو دیر رسیدم،با این حال امیدوارم سال خوب و پر برکتی در کنار خونواده داشته باشی و باز امیدوارم امسال سال رسیدن به آرزوهای شما هم باشه.
  سال نو بر شما و خونواده محترمتون هم مبارک

 9. من واسه دو تا از پسرای فامیلمون سبز گره زدم؛ اونم به چه محکمی! : ))

 10. سلام
  سايت خيلي خوبي داريد
  بهتون تبريك ميگم
  ممنون از نوشته هاتون


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: