داستان ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی

آوریل 22, 2008 در 10:20 ق.ظ. | نوشته شده در فرهنگ, مترو, تهران, طنز | 9 دیدگاه

جراید: ایستگاه متروی ورزشگاه بزرگ آزادی تا دو سه ماه آینده تکمیل و آماده سرویس‌دهی به تماشاگران خواهد شد

1) انا لله و انا اليه لراجعون الله يرحمه و يغمد روحه الجنة. متاسفانه به دلیل ازدحام جمعیت و بی‌مبالاتی عده‌ای از تماشاگران در متروی تازه تاسیس ایستگاه ورزشگاه آزادی تلفات جانی و مالی سنگینی به بار آمد. به نقل از خبرگزارى تلف‌نیوز -چهار هزار و پانصد نفر در حادثه ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی کشته شدند… مدیر عامل متروی تهران حسارت وارده به ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی را 4 میلیارد تومان تخمین زد….

2) رئیس فدراسیون دو میدانی-ایستگاه متروی وزرشگاه آزادی را بهترین مکان برای کشف استعدادهای ناشناخته‌ِ پرش از مانع و پرش سه گام دانست و در مصاحبه‌ای که با خبرنگار خبرگزاری کشف‌نیوز داشت اعلام کرد: «مطمئنم کشور ما یکی از کشورهای تراز اول در ورزش دو میدانی خواهد شد. ما می‌توانیم حرف اول را بزنیم و در مسابقات جهانی تمام مدال‌های مسابقه‌های پرش سه‌گام و پرش از مانع را آنِ خود کنیم. چیزی که من به چشمان خود در متروی ورزشگاه آزادی دیدم بسیار فراتر از پرش سه گام و پرش از مانع بود. این تماشاگران استادیوم آزادی را باید دانه دانه‌شان را برد سازمان کشف استعدادیابی ورزش‌های همگانی و بسیار جامع و موشکافانه روی‌شان تحقیق به عمل آورد. استعداد و خلاقیت این جوانان دارد فنا می‌رود و کسی نیست که این‌ها را باور کند. یادم است بعد از بازی دو تیم محبوب تهرانی بود و من اتفاقاً در همان ایستگاه بودم. یک‌سری از تماشاگران را دیدم که مسیر بین خطوط را می‌پریدند و خودشان را به دوستان‌شان در آن سوی خط می‌رساندند. اسم این پرش نبود. پرواز بود. و یک‌سری دیگر از تماشاگران را دیدم که با پرش‌های حیرت‌انگیز و ستودنی از روی باجه‌های ورودی مترو عبور می‌کردند که بهت و تعجب مرا برانگیخت…

3) رئیس سازمان مرگ وُ اتفاق در اظهار نظری گفت: «طبق آمار از زمانی که به تماشاگران استادیوم آزادی یکی یک دانه ساندیس دادیم به طرز فتیری! تماشاگران اتوبوس‌های شرکت واحد را دوست می‌داشتند. و این سیر نزولی کاهش آمار خسارت و جنایت اتوبوس‌ها به حدی پایین بود که شاخص از پایین جدول افتاد روی زمین… ما باید تجربه‌های خود را در ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی به کار ببریم. این شیوه بهترین راه ممکن برای پایین آوردن هیجان تماشاگران است. یک رانی بدهید به‌شان ببینید چه دوستی و رابطه عاطفی عمیقی با تجهیزات مترو ایستگاه ورزشگاه آزادی بین‌شان شکل می‌گیرد.

4) تماشاگران در مترو در نهایت ناباروری علی‌رغم گذشته که هر بار خسارت جبران ناپذیری را به مترو وارد می‌کردند این بار فقط با یک رانی با قیافه‌ای چون مسعود شست‌چی و اخلاقی چون جهان پهلوان تختی پای به مترو گذاشتند. به نقل از خبرگزاری نظافت‌نیوز عده‌ای کثیری از تماشاگران تا ساعت‌ها مشغول تمیز کردن مترو بودند.

Advertisements

9 دیدگاه

 1. :))

 2. تو تویتر هم بهت گفتم که خیلی نامردی اول لینکم رو استاد کردی امروز هم که داشتم یه نگاهی به وبلاگهایی که میخونی میکردم دیدم توش نیستم باشه دستت طلا

 3. مجید رو اذیت نکن، می بریمت دم همون مترو ها! 😉

 4. شکار سوژش فوق العاده بود!

 5. عالی بود ، حرف نداشت ، پریدن از روی خطوط…. مرسی.

 6. 🙂

 7. خب کلا مترو تعطیل می شود

 8. من فکر کنم قبلنا بهشون رد بول می دادن ! آخه رد بول به شما بال می ده و شما می تونین از اینور خط بپرین اونور خط !
  حالا این رانی که می گن رانی چی چی بوده ؟ قرص اکس مکس ننداختن توش احیانا !!!!

 9. وبلاگ خیلی خوبی داری , سعی می کنم چند روز یک بار بهت سر بزنم .


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: