پرسپولیس تو که ما رو…

مه 12, 2008 در 10:03 ق.ظ. | نوشته شده در پرسپولیس | 6 دیدگاه

بزن آها! الاغ پاس بده… استب کن بعد سانت بکش… ها همینه بزن! ئه پس چرا نزدی بی‌شعور ها؟ نه تو ننداز یالله پاس رو بده…. آها شوت… توپ رو ننداز جلو مثل اسب ندو… اما این داد و قارهای ما دیروز جواب نداد. و اصلاً انگار نه انگار که پرسپولیس به این برد نیاز مبرم دارد. پرسپولیس دیروز در حدّ و اندازه‌های یک تیم قهرمان ظاهر نشد و به قدری بد بازی کرد که هیچ امیدی برای هواداران برای بازی‌های آتی باقی نگذاشت.
دو بازی آخر پرسپولیس هم از بخت بد با همان دو تیمی‌ست که در کورس قهرمانی هستند. صباباتری و سپاهان. سپاهان یکی از بازی‌های‌ش با تیم صنعت نفت آبادان است که مثل هلو برو تو گلو حریف‌ش را قلع و قمع می‌کند و می‌فرستد قاتی باقالی‌ها و پرسپولیس با این بازی درخشان معلوم نیست چه چیزی می‌خواد ارزانی کند. در این میان لج و لج بازی و بچه‌بازی‌های نیکبخت واحدی هم بی‌تاثیر نبود و به عمد ریده بود! پرسپولیس اگر از سدّ صباباتری بگذرد سپاهان را می‌خواد چکار کند. پرسپولیس الان 4 سال است که سپاهان را نتواسته شکست دهد و آیا این طلسم شکسته خواهد شد؟
افشین قطبی بنده خدا هم بی‌تقصیر است. به نظرم افشین قطبی همه کاری کرد اما این بازیکنان هستند که فقط اسم پرسپولیس را به دوش می‌کشند و در بازیکنان هیج اثری از شادابی و طراوات و دوندگی و جنگندگی و غیرت و حرکت‌های انفجاری و مسلسل‌وار! دیده نمی‌شود. همه بی‌رمق… بگذریم.

این هم از پرسپولیس.

6 دیدگاه

  1. دست رو دلم نزار كه خونه ، منزل ما كه بين دو نيمه كركري خوني من بود و آخر بازيها آقاي همسر هي براي من خوند ، ما كه رفتيم آسيا …….. ، از بس به ارشك گفتم مامان دعا كن بچه گيج شده بود ولي افاقه نكرد.

  2. پرسپوليس قهرمانه

  3. هم پرسپولیس هم منچستر سروره استقلاله! :دی

  4. شما نمیدونی این وردپرس از کجا فهمید من صورتی دوست دارم؟ :پی

  5. گل اول ودوم بازی آخر پرسپولیس در لیگ برتر ، به اضافه بخشهایی از جشن قهرمانی پرسپولیس زلزله ،تو این کلیپ عادل فردوسی پور به صراحت میگه که بازیکنان و این هواداران شهادت میدن که پرسپولیس حقش بوده قهرمان بشه، دانلود کن بریز تو موبایلت و حالشو ببر برای دیگران هم بلوتوث کن…..تا کور شود چشم هرآنکه نتواند دید! هاها
    http://www.2shared.com/file/3318581/dd552e3e/Persepolis.html

  6. تبریک به پرسپولیسیها


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: