استادیوم آزادی با زلزله 8 ریشتری پرسپولیس ترکید

مه 19, 2008 در 11:03 ق.ظ. | نوشته شده در پرسپولیس | 3 دیدگاه

دو روز اندی مولر است که از قهرمانی تیم پرسپولیس زلزله(8ریشتری) می‌گذرد این یکی دو روز به دلیلِ فرندفید فرصت نشد که بنویسم و تبریک بگویم.
الغرض رسیدیم خدمت‌تان که بگوییم که آن سه میلیارد و خورده‌ای ملیون تومانی که برای بازسازی لبنان شهردار معظم‌اله کمک مالی اعطا نمودند را ای کاش پیشتر با کمی خردوزری به این سرمایه‌های ملی(پرسپولیس و…) جهت بازسازی قوای مالی اهدا می‌فرمودند تا این تیم‌ها که چشم و چراغ فوتبال این مملکت هستند آنقدر به پی‌سی نخورند که ازشان شکایت شود و شش امتیاز مسلّم کم شود و به بازی آخر بکشد و تا دقیقه 95 قلب مبارک در شرت همایونی باشد و الی‌ماشالله

به هر حال فصل بعدی هم که نیکبخت و عباس آقایی و خلیلی هم چون باشگاه نمی‌تواند انتظارات مالی‌شان را برآورده کند، دارند به فوتبال جزیزه کوچ می‌کنند.

واقعاً یک عدّه هستند که تنها دلخوشی‌شان این است که تیم‌شان(پرسپولیس و استقلال) همیشه درصدر باشد و بدرخشد و تیم‌ها را قلع و قمع کند. یعنی تنها تفریح و عشق‌ و حال‌شان در همین موضوع خلاصه می‌شود و با این وجود حیف نیست که این تیم‌ها ساپورت نمی‌شوند و همیشه در مشکل مالی و بی‌پولی و بدهکاری و بی‌بازیکنی به سر می‌برند.
این فصل، هم پرسپولیس هم استقلال- 4 تا بازیکن خوب و خوش آتیه و درست وُ درمان و کارآمد نداشتند. مته‌ی عزیز که نیمه دوم به بازی آمد دویدون و حرکاتش مثل بولدوز بود فقط از فاکتور قوا و قدرت بدنی سود می‌برد. چرا نمی‌توانیم بازیکنان درجه یک خودمان را نگه داریم…

3 دیدگاه

  1. البته من متوجه نشدم چرا 7 دقیقه اما باز هم نوش جونتون .

  2. خوشحالم که تیمت برنده شده.

  3. مبارک فوتبال خوبی بود دست افشین درد نکنه


Sorry, the comment form is closed at this time.

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: