یورور و دیگر هیچ

ژوئن 17, 2008 در 10:05 ق.ظ. | نوشته شده در فوتبال | 7 دیدگاه

فرانسه کشوری در آفریقا ببخشید در اروپا با بازیکنانی از آفریقا که بنده روی این تیم حساب قرض الحسنه باز کرده بودم نتوانست انتظارات حقیر فقیر زلیل را آنطور که شاید و باید برآورده کند. آن روزی که بنده داشتم لوگو طراحی می‌کردم بسیار به این تیم امیدوار بودم اما آن طراوت و صلابت و شهامت جام جهانی را نداشت. انگار دچار رخوت شده باشد یک نوع رخوت وبلاگی همراه با یاس و نومیدی. امشب تیم محبوب‌م با ایتالیا بازی دارد. بازی‌ای که به قول فردوسی‌پور اگر رومانی، هلند را ببرد و این دو تیم هر بلایی سر هم بیاورند جفت‌شان حذف خواهند شد که امیدوارم این اتفاق رخ ندهد چون بدون فرانسه یورور هم برای من تمام خواهد شد. اسمایلی کپی رایت پتیر چک
البته فرانسه‌ىِ قهرمان اسیر خرافه‌پرستی دومنک هم شد و بازیکنی مثل ترزگه چون متولد برج عقرب بود را به تیم دعوت نکرد چون اعتقاد دارد که شوم است و برای تیم بدبیاری به دنبال دارد!

اما تا به این جای کار پرتغال و هلند و اسپانیا با توجه به بازی‌های درخشان و فلان‌شان از دید اکثر بچه محل‌های‌مان از بخت‌های اصلی قهرمانی هستند. به هر حال باید تا پایان بازی‌ها منتظر ماند دید جام قهرمانی از آن ِکدام تیم خواهد شد.

به هر حال این هم درد دل‌نامه‌ای بود که با هم شنیدیم(خواندیم؟)

7 دیدگاه

 1. فرنسه بازی دومشو خوب بازی کرد اما واقعن هلند حریف قدرتمندی بود.واقعیتش حقش نیست حذف شه با اینکه خیلی طرفدارش نیستم.منم امیدوارم ایتالیا حذف شه

 2. فری جون شرمنده که بالاخره در یک مورد دچار اختلاف شدیم 😀 انشالله امشب آهوهای ایتالی عقرب ها و عنکبوت های فرانسوی رو له میکنن (اسمایلی دومنک)

 3. ترزگه نیست ؟ من یکی رو دیدم شبیه ترزگه ها !
  آها اون کچله اصلا هنریک لارسن بود ( اسمایلی هر کچکی که بارتز نمی شه! ) بعدشم اینکه رومانی به نظر من از فرانسه و ایتالیا خیلی بهتر بازی کرد توی این دو تا بازیا. و من نظرم اینه که حتی اگه رومانی هلند رو هم ببره ( که بعید به نظر می رسه چون هلند الان تو جووه و یه 5-6 تایی باید به رومانی بزنه ) . ولی در هر حال این مسابقه حتی اگه هیچکدومشونم نرن بالا بازم حکم فینال رو داره و زنده باد ایتالیا .. هر چند بد بازی کرد اما حتی اگه ایتالیا به مالدیو هم ببازه فرانسه رو می زنه .. زنده باد ایتالیا .. زنده باد ایتالیا … هولییییییییی هولیییییی هولیییییییی هولیییییییییییی :دی … 2-0 می زنه ایتالی …

 4. چطوری پسر؟!!

 5. آلمان

 6. فری، واقعا نومیدم کردی، چطوری رفتی طرف فرانسه، هولند و آلمان و اسپانیا به این ماهی رو ول کردی این سیا سوتالهای فرانسوی را چبسیدی؟

  اه، واقعا زدی تو حالم!

  راستی برادر، خیلی بیوفایی، سری هم که به ما نمی‌زنی، قرار بود شیخ الفری چاقوکش ما باشی، اصلا و ابدا، ما رو و نگاه نو رو زدی تو دیوار، ای بی معرفت!

  حالا ما اومدیم دعوتت کنیم وبلاگ عوام پسندانه مان را بخونی ولی با این فرانسه حالمونو گرفتی!

  http://uooz.wordpress.com

 7. ای فرانسه بعد زیدان تو رو می‌خوام چیکار؟ اسمایلی تنفر از دومنک و طرز تفکر خرافاتیش!


Sorry, the comment form is closed at this time.

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: