محاکمه‌ی یک مزیدی معلوم الحال

ژوئیه 13, 2008 در 6:40 ب.ظ. | نوشته شده در وبلاگستان, طنز | 38 دیدگاه
برچسب‌ها: , , ,

دکتر مزیدی نقش مهمی‌ را در هرگونه جنبش و نهضت برای مهاجرت وبلاگ‌نویسان از سرویس‌های ایرانی مانند بلاگفا،میهن‌بلاگ و از همه مهمتر و شاخ تر پرشین‌بلاگ به وردپرس.کام داشته‌است. روزگاری مزیدی به httpS قیلـترناپذیر وردپرس مباهات می‌کرد که تلاش شبانه‌روزی دانشمندان‌ و متخصصان بومی توانست این دریچه شیطانی را نیز به روی مومنان و مومنات ببندد.با تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف،بالاخره موقعیت مزیدی کشف شد.لذا شخص دکتر مزیدی که بعدها معلوم شد دکترای جعلی خود را با کمک دولت‌های بیگانه و سرویس‌های برانداز گرفته است،بازداشت و مورد محاکمه قرار گرفت.متن کیفرخواست را احسان مصلحی،دادستان شعبه‌ی یکم دادگاه جرائم سایبر بگونه‌ی زیر قرائت می‌فرمایند:

متهم ردیف اول،آقای م.ح.مزیدی،معروف به دکتر مزیدی به اتهام تشویق ملت شهیدپرور به استفاده از سرویس‌های بیگانه و دریافت مبالغ زیاد مالی از طرف شرکت استعماری اتوماتیک،همچنین بواسطه تشویش اذهان عمومی مبنی بر ناکارآمد بودن سرویس‌های وطنی و سایر اتهامات دیگر با اتکا به تبصره هفت از بند بیست و ششم قوانین مجازات و جرائم سایبر بازداشت و مدعی العموم از رئیس دادگاه و هیات منصفه عالی‌قدر برای نامبرده تقاضای اشدمجازات را دارد.

همهمه و فریادهای «مزیدی ، مزیدی اعدام باید گردد!» سراسر محکمه را فرامیگیرد که صدای ضربات چکش قاضی همه را وادار به سکوت می نماید.دکتر علیرضا مجیدی،قاضی دادگاه پس از نگاهی به پرونده رو به متهم کرده و ایشان را به آخرین دفاع خود فرا‌می‌خواند.متهم پس از آنکه در جایگاه قرار می‌گیرد دفاعیات خود را اینگونه آغاز می‌کند:

جناب قاضی،اعضای هیات منصفه و حضار دادگاه! من اشتباهی بودم!من بی‌گناهم.جرم من اینست که در زمان اشتباه،در جای اشتباه قرار داشته‌ام.من یک آمپول‌زن ساده در یکی از بیمارستان‌های دورافتاده بودم.من انسان شریفی‌ هستم.در صورتی که دادگاه من را ببخشد قول می‌دهم که هرگز کسی را به استفاده از وب2.0 و دیگر مسائل انحراف‌انگیز ترغیب نکنم.از این دادگاه،عاجزانه تقاضای بخشش و رعفت دارم.

دکتر مجیدی پس از شنیدن دفاعیات متهم از هیات منصفه می‌خواهد که وارد شور شوند.اعضای هیات منصفه عبارتند از:

آق فری،فواد،مازوخ،میلاد،شاندیز،ژوپی و مریم لایکاپوا خوراکچی

اعضای هیات منصفه پس از سه ساعت بحث و رایزنی در مورد کیفیت حکم رای خود را به گونه‌ی زیر دادند:

1- متهم،م.ح.مزیدی در کلیه اتهامات وارده مجرم شناخته شده اما بواسطه عدم داشتن سوء پیشینه کیفری و اعترافات صریح ایشان، مورد تخفیف کلی در مجازات قرار می‌گیرد.

2- متهم در مورد به ارتباط با سرویس‌های برانداز که از سوی دولت‌های بیگانه مورد حمایت مالی و تکنیکی قراردارند ، محکوم به سه سال تبعید به یکی از وبلاگ‌های پرشین‌بلاگ شده و نامبرده باید در هر روز حداقل یک پست با یکی از موضوعات «پرشین‌بلاگ:بهترین سرویس وبلاگ جهان» ، «وردپرس اخ است» و یا یک مطلب در بیان امکانات سرویس‌های وبلاگ فارسی بنویسید.

3- برای جلوگیری از ارتکاب جرم توسط متهم و نیز کوبیدن مشت بر دهان استکبار جهانی، متهم موظف است ظرف مدت شش ماه از تاریخ صدور این حکم نسبت به ازدواج با یکی از دختران شایسته شاغل در سرویس‌های وبلاگی داخلی مانند بلاگفا،میهن‌بلاگ،پرشین‌بلاگ و … اقدام نماید.بدیهی است در صورت عدم تاهل تا فرصت تعیین شده،دادگاه به صلاحدید خود دختری را به عقد ازدواج ایشان درآورده و مهریه ایشان را یک دست و یک پای متهم قرار می‌دهد.

4- در رابطه با تشویش اذهان عمومی،متهم به مدت یکسال حق استفاده از کلیه خدمات «فید» ، اعم از فرندفید،گوگل ریدر و … را نخواهد داشت.

… آقای نوید کاشانی وکیل مدافع مزیدی ، در مصاحبه ای با خبرگزاری ttFF News ضمن ناعادلانه خواندن حکم دادگاه اعلام داشت که بزودی تقاضای فرجام خواهی خود را از طریق مجاری اداری موجود مطرح خواهد نمود تا موکلش در یک دادگاه صالحه محاکمه شود.

نوشته ای که خواندید تراوشات یک دیوانه بود و بس !‌

38 دیدگاه

 1. :))))

 2. :))

 3. بنده همینجا از آقای نوید کاشانی می خواهم که وکالت این معلوم‌الحال را رها کند و به تیم عدالت بپیوندد.

 4. … و عدالت برای همه!
  از یک دادگاه دست نشانده، انتظاری بیش از این نداشتیم، اما امیدمون به دادگاه تجدیدنظر هست.

 5. =))))

 6. خیلی با حال بود:‎(‎‎(‎

 7. =))

 8. از دیدگاه حقوق بشر، متهم به جنایت علیه بشریت هم دست زده است. این جرم هم باید مورد رسیدگی قرار گیرد و حکم لازم صادر شود.

 9. ادگاه به صلاحدید خود دختری را به عقد ازدواج ایشان درآورده و مهریه ایشان را یک دست و یک پای متهم قرار می‌دهد. =))

 10. :))

 11. مردم از خنده
  يكي از اون هايي كه داد مي زد مزيدي اعدام بايد گردد من بودم

 12. وای حامد دستت درد نکنه
  مرسی
  من به تو افتخار میکنم بوس :*

 13. =))

 14. =))))))))))))
  عالی بود 🙂

 15. عه پس نظر دکتر مزیدی کوشش؟همینجا بودا!!!!!!!!!!!…………..اما خدائیش خیلی تصمیم دادگاه بی انصافانه بو.نا سلامتی ما تو عهد تکنولوژی بسر میبریم این تصمیات مال عهد پارینه سنگی بود.اگه به من باشه میگم همستر رو از زندگیه دکتر خارج کنند:))))))))))) علاقه به وردپرسش کمتر از علاقه به همستراشه:))).با اجازه سییییییییییییییییییی یووووووووووووووووووو

 16. اعدام نداشت حال نکردم! 😀

 17. واااااااای چه مجازات سنگینی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه 🙂

 18. :)))))))))))))))

 19. عجب هيأت منصفه بي انصافي

 20. سلام من تمايل به تبادل لينك با شما را دارم و شما را به ليست خودم اضافه كردم
  http://negaheazad.wordpress.com
  ممنون

 21. امیدوارم آزادی در این کشور به اندازه ای توسعه یابد که بتوان نگاه منطقی توام با طنز به عملکرد دولت و نظام براحتی و بدون ترس و واهمه داشت.
  جالب بود.
  موفق باشید.

 22. لوس بی مزه…

 23. :))))

 24. لطفا با خواندن و نظر دادن به اين مطلب ايرني بودن خود را ثابت كنيد:
  http://www.aliblog.ir/1387/04/24/tohin-be-kooroshraftan-be-behesht/

 25. سلام خدمت شما دوست عزیز.از قلمت خوشم اومد.واقعا قابل تحسینه.شما را در لیست پیوند های خودم قرار دادم.ما رو هم در لیست پیوند هایت قرار بده.

 26. بسیار عالی نوشته شده بود
  آفرین

 27. ;))

 28. به این میگند نوشته چی چی ایسم ، اسمش یادم رفته !

 29. دوست عزيز سلام!
  1- همه ي صفحات وبلاگ شما را براي يافتن مشخصات تان جستجو کردم، مشخصاتي که در وبلاگتان و فرندفيد موجود بود، استخراج کردم. اما بسياري از مشخصاتي که براي شمارشگرِ وبلاگستان ضروري است نيافتم.
  2- وب 3 براي تکميل و توسعه ي «شمارشگرهاي وبلاگستان» نياز به مشخصات شما دارد، لطفا به اين صفحه برويد و مشخصات خود را ارسال کنيد. تا جايي که امکان دارد مشخصات اينترنتي (الف) را بصورت کامل ثبت و ارسال کنيد. بويژه جيميل، ياهو و شماره ي سايت هو * در اين مرحله بسيار مهم هستند. اگر سايتمتر * را هم قرار دهيد که بسيار لطف ميکنيد.
  3- چنانچه مايل نيسيتيد نمايشگرِ سايت هو يا سايتمتر را در وبلاگتان قرار دهيد ميتوانيد کدهاي مربوط به نمايشِ آيکن را حذف کرده و بقيه ي کدها را در وبلاگتان قرار دهيد يا از آيکنِ کوچکِ آنها استفاده کنيد يا سايز آنرا آنقدر کوچک کنيد که قابل رويت نباشد. اين گونه آمارها را خواهيم داشت، اما نمايشگرِ سايتِ هو در وبلاگتان به نمايش در نخواهد آمد.
  4- لطفا web3beta@gmail.com و yourimstatus@gmail.com را در جي تالک خود ادد (اضافه) کنيد. (بسيار مهم)
  5- اگر وب 3 را در فرندفيد و تويتر دنبال نميکنيد ترجيحا دنبال کنيد تا دسترسي به اطلاعات شما و همچنين ارتباط با شما راحت تر امکان پذير باشد، همچنین وب 3، خواهرِ وب 3 و شمارشگرهای وبلاگستان را از طریق خوراک یا هر طریق دیگری که میدانید، دست کم تا دو ماه آینده دنبال کنید.
  6- ارسال مشخصات تنها چند دقيقه از وقت شما را ميگيرد. بي صبرانه منتظر دريافت مشخصات شما هستم. تشکر از لطف و همکاري شما

 30. […] محاکمه‌ی یک مزیدی معلوم الحال دکتر مزیدی نقش مهمی‌ را در هرگونه جنبش و نهضت برای مهاجرت […] […]

 31. […] محاکمه‌ی یک مزیدی معلوم الحال […]

 32. خیلی عالی بود . اما من فکر می کنم که این داداه باید یه بار دیگه اجرا بشه . این رسمش نیست . در اینکه مجیدی قاضی عادلیه شکی نیست . اما حکم خیلی نامردیه ! حکم باید از دل باشه نه خاج !!! یه دست دیگه بنداز اصلا تقلب شد.

 33. =))) من تازه همزمان تو تماشاگرا هم بودم

 34. ترشحات این دیوانه فوق العاده بود٬ آفرین:))

 35. […] محاکمه‌ی یک مزیدی معلوم الحال دکتر مزیدی نقش مهمی‌ را در هرگونه جنبش و نهضت برای مهاجرت […] […]

 36. بابا دكتر بيچاره اشتباهي بوده
  تخفيف بديد به بنده خدا
  ولي هيچ مجازاتيش به اندازه تبعيد به پرشين بلاگ وحشتناك نبود ، بهش كه فكر ميكنم موهاي تنم سيخ ميشه
  حيبوني دكتر

 37. توجه ويژه براي وبلاگ نويس ها

  جيره فيلم به وبلاگ نويس ها اکانت رايگان به عنوان هديه مي دهد . براي فرستادن اکانت شما به آدرس ميل خود کافي است که ايميل خود را………

  http://25mordad.wordpress.com/2008/07/27/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A7/

 38. رسانه‌ی شما به جرم افشای اخبار و اسناد محرمانه توقیف می‌باشد. از این لحظه هر حرفی که بزنید، ممکن است در دادگاه علیه خودتان استفاده شود.


Sorry, the comment form is closed at this time.

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: