حرفانه‌های سربازی ِمن در قالب پادکست

فوریه 27, 2010 در 7:30 ب.ظ. | نوشته شده در podcast, پادکست | 3 دیدگاه
برچسب‌ها: ,

خارج از گودر و به شکل و سیاق سنتی و به صورت نوستالژیک، وبلاگ‌گردی کردم دیدم ظاهراً وبلاگ خاک گرفته بنده جزو معدود وبلاگ‌هایی است که هنوز به تیغ و تبر سانسور گرفتار نشده است! لذا دیدم حیف است چرا که یک وبلاگ قیلطر نشده این روزها غنیمتی است و باید آن را پاس داشت و در این راستا و با توجه به پیشنهادات عظیمی که داشتم بر آن شدم تا پادکست‌هایی که البته پادکست که چه عرض کنم یک سری‌ حرفهای خودمانی بدون ملودی را که ضبط کرده بودم و پیشتر در فرندفید منتشر کرده بودم را اینجا نیز منتشر کرده باشم تا شما نیز همچون دوستان فرفری محظوظ شوید.

به هر صورت اگر ایرادی، گافی، ممیزی چیزی دیدید بگذارید به حساب عدم مدیریت زمان از جانب این حقیر که فرصت و یارای این نشد که پادکست چفت و جغری ارائه کنیم. ما را ببخشید و بدانید که در پادکست‌های بعدی بهتر نخواهد شد و بضاعت بنده در همین حد است و اگر روزی روزگاری اینجا پادکست‌ها بهتر بود به خاطر این بود که کار به صورت گروهی و حرفه‌ای پیش می‌رفت و از من ِتک و تنها و آواره و سرباز چه انتظاری دارید؟ 🙂

قسمت اول را از اینجا و حتی اینجا(کمکی) دریافت و از این پایین هم می‌توانید به برکات پیشرفت علم و وردپرس گوش کنید! 😉

قسمت دوم را از اینجا و حتی اینجا(کمکی) دریافت و از این پایین هم می‌توانید گوش کنید:

3 دیدگاه

 1. به به ! آقا به قول معروف دست راستت رو سر ما. من هم چند ماه دیگه مثل شما خواهم بود. اما گویا این دوری حدود 50 روزه شما از خانواده خیلی تاثیر گذار بوده ها ! جواب داده ! من کلی امیدوار شدم. :))) خوب بود.

 2. سلام
  خیلی مخلصیم داش فری
  قشنگ بود
  خاطراتمونو زنده کردی
  در
  موفق باشی

 3. نشستم شش دقیقه پادکستت رو گوش دادم. باور می کنی؟
  فکر می کردی کسی بشینه گوش کنه؟


Sorry, the comment form is closed at this time.

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: